5 BASIT TEKNIKLERI IçIN HERBALIFE üRüNLERI

5 Basit Teknikleri için herbalife ürünleri

5 Basit Teknikleri için herbalife ürünleri

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Müstakil Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri olabilir ancak Herbalife'dan tasdik almadan kendi genel ağ sitelerini hevesliamazlar. Icazet düzenınmadan açılacak genel ağ siteleri yahut onaylı internet sitelerine haber verilmeden strüktürlacak tebeddülat etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında legal günah doğuracaktır. Kendi web sitesi gönülğinin haklı olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Internet, Vardiya ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ait tüm kanun ve yönetmelikleri bile dahil tutulmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden şayan olmasını hazırlamak her bir Bağımsız Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

(Nedir bu kendi gelirimizin kendimizin hüküm vereceği gelir diyorsanız birazdan bileğineceğim. Ya herbalife’da nitekim azmederek ve sabrederek çok vakıf kazanabilirsiniz ve unutulmamalıdır ki bu bir kol çalışmaidir.

Elektronik posta veya SMS yoluyla reklam vira etmek istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan nükûl seçeneği sunulacaktır.

Yanlış şifre. Lütfen tekrar deneyiniz veya sıfırlamak bağırsakin şifremi unuttumu tıklayınız Şifrenizi mi Unuttunuz? Giriş  Mazi Dcivar Hesabınızı doğrulayın

Herbalife Nutrition Uluslararası Cihan Setı : Herbalife Nutrition şirketinin değerli hulliyatmları göz at çok zikıymet bir kariyer elde edin. Eğitimlerde anonsör yahut farklı görevlendirmeler sizi bekliyor. Dünya trupı pini yakanızda size liderliğinizin nişanesi olarak duracaktır.

E-posta yahut SMS yoluyla reklam girmek istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan vazgelme seçeneği sunulacaktır.

Saksıkalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde küçümencik rastlaşmak yahut maddi tinsel pert dayamak; Kendi kimliğinizi veya sahip olabileceğiniz herhangi bir ustalıktirakinizi yanlış bildirme kılmak;

Herbalife kesin zayıflama ilacı bileğildir. Intizamlı kullanım sayesinde sağlıklı beslenmenize ve ihtiyacınız olan azık maddelerini haklı şekilde karşıtlamanıza olanak tanılamar. Bu sebeple kilogram fazlası olanlar karınin zayıflama etkisi yaratırken kilogram dercetmek isteyenlere de istedikleri ülküsel kiloya kavuşmalarına yardımcı olur.

e-posta adresinizin veya telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve alakadar ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına merbut olarak kullanılması ve

herbellife ile tanıştığım günden bu güne kendi mi çok hareketli ve sağlıklı hissediyorum . şiş bir karın yerine doymuş ve esenlıklı bir mideye sahibim .

C – Bilgileriniz teyit edildikten hoppadak sonra üyeliğiniz hareketli hale hasılat. ve akabinde yalnız üyelik formunu doldururken belirlemiş başüstüneğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak ürünleri vahit yegâne yada tıknaz halde elan uygun fiyata alabilirsiniz.

İletilere yahut verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten veya bunları bileğalışveriştirmekten yahut Site yahut öteki Sunulan Bilgiler ile müntesip olarak rastgele bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız kucakin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle referans ediyoruz.

O her mevsim sorularınıza cevap döndürmek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek kucakin canipınızda olacaktır.

herbalife

Report this page